zmywarka

Zmywarka to nieocenione ułatwienie w niejednej kuchni. Dzięki niej nie musimy już spędzać długich godzin na myciu naczyń po niedzielnym obiedzie lub spotkaniu ze znajomymi. Obecnie na rynku istnieje bardzo szeroki wybór nowoczesnych sprzętów, dlatego przed zakupem nowej zmywarki warto zwrócić uwagę, jakie posiada ona funkcje i czy na pewno będą spełniać nasze oczekiwania.

Zalety zmywarek Electrolux

Szwedzka marka Electrolux dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom wychodzi na przeciw wymaganiom swoich klientów. Dzięki jej zmywarkom codzienne obowiązki domowe przestają być jakimkolwiek problemem, a mogą stać się przyjemnością. Najnowsze modele zmywarek Electrolux zostały wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki którym zmywanie staje się wygodniejsze i jeszcze bardziej zoptymalizowane. Marka Electrolux posiada w swoim szerokim asortymencie sprzęty intuicyjne i nowoczesne, dzięki którym zaoszczędzimy nie tylko swój czas i pieniądze, ale równocześnie zadbamy o poprawę naszego środowiska.

MaxiFlex – maksymalny komfort użytkowania

Dzięki specjalnej, dodatkowej szufladzie MaxiFlex zmywanie dużych chochli, noży i przyborów kuchennych przestanie być dla Ciebie jakimkolwiek problemem. Niezależnie od tego czy myjesz zwykłe sztućce, czy duże przybory kuchenne. Dzięki jej ponadprzeciętnej pojemności i ruchomym, funkcjonalnym przegrodom możesz umyć w niej praktyczne wszystko, bez jakichkolwiek obaw. W zmywarkach wyposażonych w szufladę MaxiFlex z powodzeniem pomieścić nawet 14 kompletów naczyń! Szuflada MaxiFlex to także szansa na rozwijanie swojej kreatywności w kuchni. Dzięki niej nie musisz już ograniczać się do podstawowych, niewielkich przyborów kuchennych i możesz poczuć się jak profesjonalny szef kuchni.

AirDry – zawsze suche naczynia

Każda osoba, która jest w posiadaniu zmywarki, na pewno spotkała się z podobną sytuacją. Zmywarka informuje nas o zakończeniu zmywania. Po pewnym czasie otwieramy ją w celu wyciągnięcia naczyń, a te są wciąż mokre lub co gorsza posiadają nieestetyczne zacieki. Dzięki  AirDry podobna sytuacja nigdy nie będzie mieć miejsca. Ta nowoczesna i intuicyjna technologia wykorzystuje funkcję naturalnego przepływu powietrza pod koniec suszenia. W końcowej fazie cyklu drzwi zmywarki samoczynnie otwierają się na szerokość 10cm. To idealny sposób na naturalne wysuszenie nawet plastikowych naczyń, bez jakichkolwiek smug i zacieków. Co więcej, technologia AirDry jest całkowicie bezpieczna dla Twoich blatów oraz gwarantuje energooszczędność.

ComfortLift® – nowa jakość w zmywaniu naczyń

Wyciąganie naczyń z dolnego kosza zmywarki wiąże się z ciągłym schylaniem się. Ta czynność może okazać się uciążliwa zwłaszcza dla osób w podeszłym wieku lub posiadającym problemy z kręgosłupem. Dzięki ComfortLift® przestanie to być jakimkolwiek problemem. Priorytetem szwedzkiej marki Electrolux jest najwyższy komfort i zadowolenie klienta z użytkowanych sprzętów. ComfortLift® jest pierwszą na świecie zmywarką wyposażoną w podnoszony dolny kosz. Dzięki temu jej użytkownik zyskuje łatwy i przede wszystkim wygodny dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas załadowywania jak i wyjmowania naczyń ze zmywarki.

QuickSelect – intuicyjna i łatwa obsługa

Nowoczesne zmywarki wyposażone zostały w szereg programów dostosowanych do różnego rodzaju naczyń i stopnia ich zabrudzeń. Zwykle jednak użytkownicy nie do końca wiedzą, jakiego programu powinni użyć w danym momencie. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu QuickSelect ten problem przestanie istnieć. Zmywarka sama, automatycznie dobierze program i parametry zmywania po tym, gdy ustawimy czas, w jakim naczynia mają być umyte. Czy ustawienie zmywarki może być prostsze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here