Multiramka na zdjęcia – najważniejsze wspomnienia w jednym miejscu

Zdjęcia – już mało kto wykonuje je aparatem innym niż cyfrowy, jednak nie zawsze wystarczy nam galeria na portalu społecznościowym lub twardym dysku. Cały czas lubimy mieć je w fizycznej formie – na ścianie lub stoliku, w odpowiednio dobranej ramce. Czasami chcielibyśmy wyeksponować kilka zdjęć – wówczas ciekawym sposobem ukazywania fotografii jest multiramka. Czym charakteryzuje się taka oprawa?

Multiramka – jedna konstrukcja, wiele ram

Multiramka to tak naprawdę kilka ramek o standardowych wymiarach umieszczonych na wspólnej konstrukcji, dzięki czemu można wszystkie zdjęcia powiesić na jednym haczyku – jeżeli myślimy o umieszczeniu na ścianie fotogalerii, to jest to ciekawe rozwiązanie – efekt jest taki, jakby obok siebie wisiało wiele przylegających do siebie, mniejszych opraw. Zazwyczaj jedna taka oprawa składa się z ram o dwóch lub trzech rozmiarach – pozwala to na wyraźniejsze wyeksponowanie najważniejszego zdjęcia. Takie rozwiązanie nie tylko ciekawie wygląda, pozwala także zaoszczędzić czas dzięki konieczności wykonania tylko jednego otworu w ścianie. Do tego nie każdy potrafi samodzielnie zaaranżować taką fotogalerię, a dzięki temu, że jest już gotowa, po naszej stronie pozostaje już tylko umieszczenie najpiękniejszych zdjęć.

Do jakiego wnętrza będzie pasować multiramka?

Style, w jakich wykonane są te oprawy są różne – od retro po nowoczesny. Również gama kolorystyczna jest szeroka, zdarzają się nawet multiramki wielokolorowe – idealne do eksponowania np. zdjęć rodziny. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że niezależnie od koloru, na jaki się zdecydujemy, wszystkie zdjęcia oprawione są w jednego typu ramki – nie musimy więc dobierać różnych ramek. Różnego rodzaju multiramki można obejrzeć np. tu: https://www.oprawiamy.pl/c79,multiramki-i-fotogalerie. Wiele osób decyduje się też na podarowanie takiej oprawy nowożeńcom lub świeżo upieczonym rodzicom – jeżeli ktoś posiada zdjęcia z profesjonalnej sesji fotograficznej, można je wtedy wyeksponować w jednym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here