Premium AGD

Nabycie sprzętu AGD wartego kilkaset złotych lub więcej to poważna decyzja. W wielu przypadkach mamy wątpliwości, które z nich wybrać. Kierujemy się najczęściej reklamą. To oczywiste, jeśli nie możemy takiego sprzętu sprawdzić wcześniej niż po zakupie. Pora na zmiany.

Cena a jakość

Każdy zakup cieszy, jednak do czasu. Mija miesiąc, dwa i okazuje się, że ta radość była krótkotrwała. Oszczędzanie na tak ważnych elementach wyposażenia domu, jak odkurzacz, czy żelazko generuje dodatkowe koszty. Sprzęty szybko się psują, są niewygodne w użytkowaniu i dochodzimy do etapu, w którym kupujemy ponownie nowe urządzenia. Premium AGD mają swoją cenę, ale są trwałe, pewne, wygodne w użytkowaniu i nie musimy wymieniać ich przez bardzo długi czas. A co ważniejsze, możemy je przetestować.

Hizero 4w1 to najlepszy pomocnik

Mop Hizero to wyjątkowy sprzęt, który przyspieszy prace porządkowe i zrobi to niezwykle dokładnie. Nie ma nic bardziej stresującego w sprzątaniu niż noszenie ze sobą ciężkiego odkurzacza, wiaderka z wodą i z mopem. Takie prace, dodatkowo z użyciem środków chemicznych odbierają radość z czynności, do której i tak jesteśmy poniekąd zmuszeni. Mop bioniczny 4w1 Hizero zastąpi wszystkie niezbędne akcesoria sprzątające i wyczyści wszystko na błysk z użyciem zwykłej wody. Potem je wysuszy i oczyści się samodzielnie. Brzmi wspaniale, prawda? Możesz przekonać się o tym sam. W sternapolska.pl umówisz się na wizytę domową, gdzie przetestujesz go samodzielnie.

Innosteam dba o ciebie i twoje ciuchy

Odzież automatycznie po prasowaniu wkładamy do szafy. Po czasie wymaga ona ponownego prania i prasowania. Jak to możliwe? Para z żelazka doprowadza do zawilgotnienia, więc po wyjęciu z szafy czujemy nieprzyjemny swąd. Po wypraniu czeka nas znów żmudne prasowanie. Jednak nie z Innosteam. Specjalna deska chłodzi, automatycznie chroniąc przed zawilgotnieniem, a współpracujące z nią żelazko doprowadza garderobę do doskonałości. Już nie musisz się martwić zniszczeniem ubrań. Żelazko ze specjalną powłoką wystarczy uruchomić, a ono samo zadba o całą resztę. Nie trzeba ustawiać temperatury, martwić się o brak wody destylowanej, odkładać odzieży aż wyschnie po prasowaniu. Wystarczy kilka ruchów ręką, a raczej niezwykle lekkim żelazkiem, by uzyskać idealny efekt. Nic prostszego.

Sprawdź, co kupujesz

Premium AGD mają ogromną przewagę. Dlaczego? Sterna Polska nie boi się swoich produktów. Są najlepsze na świecie. Dlatego każdy może skorzystać z darmowej prezentacji i przetestować ich jakość. Nie dajmy się oszukać wątpliwym reklamom w telewizji. Nie marnujmy swojego czasu i pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here