Plakaty miasta

Dama z łasiczką czy Narodziny Wenus, oprawione w ciężkie złote ramy, nie do końca wpasowują się w twoją wizję nowoczesnego salonu? Lubisz podróżować, ale zamiast oglądać oszklone eksponaty, wolisz błądzić po uliczkach obcych miast? Na pewno chcesz, żeby twoje mieszkanie oddawało oddawało twój charakter i przypominało ci najpiękniejsze chwile. Może i nie zmieścisz wieży Eiffla w pokoju gościnnym, a Big Bena nie postawisz w sypialni, ale są pewne sposoby by cały Paryż lub Londyn upchnąć w drewnianą ramę.

Plakaty miasta do mieszkania podróżnika

Globus lepiej sprawdza się jako dekoracja szkolnej sali, niż nowoczesnego domu. Jeśli nie jesteś nauczycielem geografii, pewnie sam uznasz że nawet w mieszkaniu pełnym pamiątek z podróży, ciężko znaleźć miejsce na taką ozdobę. Dlatego dużo lepszym pomysłem jest zawieszenie na ścianie planu miasta, z którym łączą cię piękne wspomnienia. Sentymentalny spacer po mapie czy to Tokyo, czy Krakowa, sprawi że sączona w salonie kawa będzie smakować tak jak, którą piłeś w tej jednej kawiarence, podczas ostatniego wyjazdu. Rozpoznawanie odwiedzonych uliczek to dobra próba dla twojej orientacji w terenie, a także powód by w ulubione miejsca wrócić i odświeżyć pamięć. Możesz też wspomóc się planem miasta, opowiadając zaproszonym znajomym i rodzinie o swoich przygodach w czasie ostatniego urlopu, a kto wie, może następnym razem zyskasz towarzysza podróży.

Plakaty miasta do mieszkania marzyciela

Być może jeszcze nie udało ci się wybrać w wymarzoną podróż, ale wiesz już dokładnie jakie miasto będzie twoim celem. Oprawiona w ramkę mapa, sprawi, że będziesz z ekscytacją planować wyprawę albo zmobilizujesz się, by odłożyć pieniądze na bilet lotniczy. Jeśli inspirujesz się stylem jakiegoś kraju i dekorujesz wnętrze swojego domu w stylu np. francuskim lub japońskim, plan stolicy może być doskonałym uzupełnieniem. Plakaty miast, wydrukowane na opalizującym, wysokogatunkowym papierze, możesz znaleźć tutaj: https://posterilla.pl/pl/c/PLANY-MIAST/123. Plakat otrzymasz w specjalnej tekturowej tubie lub na twoją prośbę oprawiony w ramkę i gotowy do zawieszenia w wybranym pomieszczeniu. Nawet jeśli twoja podróż jeszcze się nie zaczęła, to dzięki takiej mapce, pierwszy krok możesz postawić w swoim mieszkaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here