bliźniaki Łomianki

Już dawno minął „boom” na mieszkania z centrum stolicy. Dzisiaj takie nieruchomości wybierają jedynie single albo osoby, które nabywają mieszkanie w celach inwestycyjnych, na przykład, by je wynająć. Rodziny z małymi dziećmi oraz ci, którzy mogą cieszyć się już stabilną sytuacją zawodową, uciekają raczej od wielkomiejskiego zgiełku, a od idealnego miejsca do codziennego funkcjonowania oczekują zupełnie czegoś innego. Nie cieszy ich już wieczny hałas, korki, rumor ulicy. Mają całkiem inne priorytety. Oto dlaczego warto inwestować w domy pod Warszawą.

Ceny nieruchomości

Dla wielu inwestorów cena ma oczywiście priorytetowe znaczenie. Okazuje się, że dokładnie tyle samo wydamy na niewielkie mieszkanie w centrum, ile na całkiem nowe bliźniaki. Łomianki są tego doskonałym przykładem. Spora część osób, które szukają własnego „M”, zdecydowanie bardziej chce cieszyć się o wiele większą przestrzenią za taką samą cenę.

Bliskość łona natury

Rozrywka w centrum Warszawy jest oczywiście na najwyższym poziomie, ale po tygodniu spędzonym w korporacji, nie zawsze mamy na nią czas. Coraz częściej uciekamy od zgiełku, tym bardziej, jeśli nie wychowaliśmy się w wielkiej metropolii, ale przyjechaliśmy tu w celach zarobkowych. Tęsknimy za przestrzenią, świeżym powietrzem, bliskością walorów przyrody. Podwarszawskie miejscowości nam to gwarantują.

Doskonała infrastruktura

W Warszawie każdego roku odnotowuje się wzrost liczby mieszkańców. Nic więc dziwnego, że granice tego miasta się poszerzają. Co więcej, miejscowości położone w niedalekiej odległości od stolicy, oferują dzisiaj nie gorsze warunki życia. Łatwo się o tym przekonać, wpisując hasło typu „nowe domy łomianki”. Te bardzo często oferowane są na nowoczesnych osiedlach, które powstały zgodnie z innowacyjną, jakościową sztuką budownictwa. W ich pobliżu mieszczą się sklepy, apteki, przychodnie, szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i rozrywkowe. Ulice są zmodernizowane i w końcu nie ma na nich korków.

Pełen komfort mieszkania

Nie da się ukryć, że pod Warszawą inwestycje dotyczą przede wszystkim domów jednorodzinnych, ewentualnie niewielkich osiedli szeregowców czy bliźniaków. Wybierają je przede wszystkim osoby, które mają już dosyć obecności ogromnej liczby sąsiadów. Po powrocie z pracy chcą w końcu poczuć się swobodnie i móc zrelaksować się we własnym ogrodzie. To zresztą kolejna zaleta terenów podmiejskich. Mieszkając w centrum stolicy raczej mamy małe szanse na własny ogródek, raczej musimy zadowolić się niewielkim balkonem. Możliwość opalania, kąpania się w ogrodowym basenie czy też organizacji grilla dla przyjaciół i rodziny doceniają wszyscy ci, którzy na miejsce do życia wybrali nie Warszawę, ale lokalizację w jej pobliżu.

Dzisiaj zaprezentowaliśmy walory mieszkania w Łomiankach, ale warto podkreślić, że obrzeża Warszawy oraz inne podmiejskie miejscowości także oferują podobny standard mieszkania. Uwagę można zwrócić także na Ząbki, Zielonkę, Marki czy Dziekanów Leśny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here