Sposób działania

Sposób działania


Agencja nieruchomości Zaciszek – nasz sposób działania!

Krok 1. Spotkanie

Podjąłeś już decyzję o sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, na którym doradca przedstawi Ci naszą ofertę. Ustalenie Twoich oczekiwań i potrzeb będzie tym, od czego zaczniemy.

Krok. 2 Wycena nieruchomości

Naszym celem jest sprzedać Twoją nieruchomość na satysfakcjonujących dla Ciebie warunkach. Podczas wyceny określamy transakcyjną cenę nieruchomości dzięki współpracy z rzeczoznawcami majątkowymi.

Krok 3. Opis i plan

Profesjonalny opis nieruchomości, to coś, co przyciąga wzrok. Opiszemy Twoją nieruchomość językiem korzyści, stworzymy dla niej pewien rodzaj historii, która zainteresuje Klienta. Oprócz profesjonalnego opisu wykonamy również sesję zdjęciową, plan 2D i 3D oraz stworzymy film, w którym kupujący będzie mógł zobaczyć prawdziwy potencjał Twojej nieruchomości.

Krok 4. Nowoczesna promocja

Skuteczny marketing Twojej nieruchomości pozwoli przyciągnąć większe grono potencjalnych Klientów. Wykorzystujemy to tego wszystkie skuteczne narzędzia internetowe, takie jak: promocja w wyszukiwarce Google, promocja w sieciach społecznościowych (Facebook, Google+), promocja na portalach z nieruchomościami i wiele innych.

Zobacz jak promujemy nieruchomości

Krok 5. Prezentacje

Każdej prezentacji Twojej nieruchomości dokona nasz specjalista ds. promocji i finansowania nieruchomości. Możesz być pewien naszych umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych. Będziemy starać się uzyskać dla Ciebie najkorzystniejsze warunki sprzedaży lub wynajmu.

Krok 6. Obsługa transakcji

W momencie zainteresowania Klientów Twoją nieruchomością zorganizujemy spotkanie. Podczas niego określimy najkorzystniejsze dla Ciebie warunki wynajmu lub sprzedaży. Po ustaleniu szczegółów przygotujemy wszystkie dokumenty potrzebne do zakończenia transakcji.

Krok 7. Przekazanie nieruchomości

Możesz liczyć na naszą pomoc podczas przekazania nieruchomości. Przygotujemy niezbędne dokumenty, m.in. protokół zdawczo-odbiorczy. Współpracując z nami masz pewność, że nawet po skończonej transakcji będziesz mógł liczyć na naszą pomoc.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress