O agencji

O agencji


Robimy więcej…

Pomagamy naszym Klientom sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomości mieszkalne i komercyjne. Oferujemy również bezpłatną pomoc w porównaniu ofert ponad 25 banków i uzyskaniu odpowiedniego kredytu. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne narzędzia promocyjne, umiejętne negocjacje i znajomość lokalnego rynku są podstawą sukcesu w branży handlu nieruchomościami.

Zaciszek Nieruchomości to:

Zaangażowanie

zaangażowanie Zaciszek NieruchomościW 100% zaangażujemy się w Twoje sprawy. Działamy odpowiedzialnie dbając o profesjonalne przeprowadzenie całej transakcji. Nieważne czy kupujesz, sprzedajesz czy wynajmujesz nieruchomość my towarzyszymy Ci w całym procesie – od skompletowania potrzebnych dokumentów, po prezentację, aż do przekazania kluczy i dopilnowania płatności.

Wiedza

wiedza Zaciszek NieruchomościChętnie dzielimy się naszą wiedzą. Zdobyliśmy ją w ciągu 5 lat działania w branży nieruchomości. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia. Zdajemy sobie sprawę na jakie pułapki można natrafić kupując, sprzedając lub wynajmując nieruchomość.

 

Współpraca

współpraca Zaciszek NieruchomościWspółpracujemy z portalami nieruchomości, portalami branżowymi, deweloperami i innymi biurami nieruchomości. Jesteśmy po prostu tam, gdzie są nasi Klienci. To dla nich szczegółowo monitorujemy rynek nieruchomości szukając najlepszych rozwiązań.

 

Skuteczność działania

nowoczesne narzędzieW naszej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi promocyjnych i sprzedażowych. Z drugiej strony wiemy, że osobisty kontakt z potencjalnym kupującym lub wynajmującym jest najważniejszy. Każdej ofercie poświęcamy tyle czasu ile potrzeba, żeby skutecznie wypromować ja wśród innych podobnych, dostępnych na rynku. Ofertę sprzedaży kierujemy do osób rzeczywiście zainteresowanych tego typu nieruchomością i posiadających środki na jej zakup lub wynajem.

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo Zaciszek NieruchomościKażdy z naszych Klientów otrzymuje Certyfikat Bezpiecznej Transakcji. Naszym standardem jest dokładne i drobiazgowe sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, aby wszystkim naszym Klientom zapewnić spokój i zadowolenie z przeprowadzonej transakcji.

 

Zgłoś nieruchomość na sprzedaż lub wynajem

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress