Kariera

Kariera

Rozpocznij pracę jako Agent nieruchomości

(miejsce pracy: Starogard Gdański, Tczew, Chojnice, Kościerzyna)

Czy chcesz pracować w branży dla której „kryzys” to szansa?

Czy najwyższa jakość obsługi klienta jest dla Ciebie ważna?

Czy chcesz osiągnąć ponadprzeciętne zarobki i stabilność dochodu?

W związku z poszerzeniem portfela klientów poszukujemy zdecydowanych kandydatów na stanowisko Agent nieruchomości.
Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do tego jesteś osobą pracowitą, dynamiczną i  kreatywną, a obsługa klienta sprawia Ci prawdziwą przyjemność – DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • kompleksowa obsługa klientów: kontakt telefoniczny oraz osobisty,
  • prezentacja nieruchomości oraz budowanie długotrwałych relacji,
  • weryfikacja dokumentacji nieruchomości,
  • budowanie wizerunku firmy poprzez wzorową postawę i perfekcyjną obsługę klienta,
  • nie wymagamy licencji pośrednika.

Wierzymy, że największą wartością dla firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy:

  • elastyczny system współpracy,
  • wysokie zarobki – podstawa+atrakcyjny system prowizyjny
  • pełne wsparcie merytoryczne i szkoleniowe,
  • najnowocześniejsze narzędzia marketingowe,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • dogodne i elastyczne warunki godzin pracy,
  • możliwość awansu i rozwoju kariery zawodowej

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie nieruchomości),
  • zaangażowania w realizacje wyznaczonych celów,
  • samodzielności i obowiązkowości,
  • chęci zdobywania nowej wiedzy.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoją aplikację na adres: rekrutacja@zaciszek.pl załączając CV ze zdjęciem lub złóż dokumenty osobiście w oddziale Zaciszek Nieruchomości w Starogardzie Gdańskim, os. 60-lecia O.N.P. 1E. W nazwie stanowiska wpisz AN/miasto.

Aplikacje bez zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress