Fritz Hansen

Skandynawska precyzja sprawiła, że meble od duńskich producentów uznawane są za elementy wyposażenia premium. Produkty marki Fritz Hansen zadowalają nawet najbardziej wymagające osoby. Z tego względu są bardzo chętnie wybierane nie tylko przez klientów detalicznych, ale także przez światowej sławy przedsiębiorstwa. Zobacz, czy meble  tej marki sprawdzą się w Twoim wnętrzu!

Fritz Hansen – poznaj historię tego producenta

Fritz Hansen to duńska marka produkująca meble od 1885 roku. Już od samego początku Fritz Hansen wraz z synem kładli ogromny nacisk na jakość produktów sygnowanych swoim nazwiskiem. Sam fakt, iż produkcja trwa nieprzerwanie do tej pory świadczy o wyjątkowości marki. Co ciekawe, Fritz Hansen umeblował między innymi Bibliotekę Uniwersytecką czy budynek Sądu Najwyższego w Kopenhadze. Jego specjalnością były laminowane krzesła, które stworzył jako pierwszy w 1915 roku. Obecnie firma zajmuje się przede wszystkim produkcją mebli, które projektowane są z myślą o przestrzeni biurowej. Jednak coś dla siebie znajdą również osoby prywatne.

Jakie elementy wyposażenia oferuje Fritz Hansen?

Marka Fritz Hansen słynie przede wszystkim z krzesła Oxford, które pierwotnie zostało zaprojektowane dla oksfordzkich profesorów. Jego elegancki design sprawia, że świetnie nadaje się do biur, sal konferencyjnych i uczelni. Dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu jest odpowiedni również dla osób mających problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Na stronach takich jak https://www.bakata.pl/marki/fritz-hansen/ dostępne są również inne elementy wyposażenia marki Fritz Hansen. Na uwagę zasługuje fotel Egg, który jest flagowym projektem Arne Jacobsena. Został stworzony z myślą o holu i recepcji jednego z hoteli w Kopenhadze. Obecnie możemy go spotkać w wielu prestiżowych biurach oraz ekskluzywnych punktach należących do przestrzeni komercyjnej. Bogata oferta wariantów pozwala dopasować najlepsze rozwiązanie do każdego wnętrza. Dostępne fotele i krzesła można personalizować, wybierając określony kolor tapicerki czy rodzaj siedziska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here